Ανακοίνωση-Ενημέρωση

Αγαπητά μέλη του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου Ηρακλείου,

λόγω τις ορκωμοσίας της Σχολής Θετικών και Τεχνολογικών Επιστημών, στις 20 Μαρτίου 2015, η λειτουργία του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου τροποποιείται ως εξής:

Τετάρτη 18 Μαρτίου 2015, από τις 13:00μμ δεν θα είναι διαθέσιμη προς χρήση η αίθουσα αθλοπαιδιών λόγω των εργασιών προετοιμασίας της αίθουσας για την ορκωμοσία, κανονικά θα λειτουργούν το Κολυμβητήριο και η αίθουσα ενδυνάμωσης.

Πέμπτη 19 Μαρτίου 2015, κανονική λειτουργία του Κολυμβητηρίου και της αίθουσας ενδυνάμωσης, κλειστή θα παραμείνει η αίθουσα αθλοπαιδιών.

Επίσης αναβάλλονται και οι προγραμματισμένοι αγώνες του εσωτερικού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης.

Παρασκευή 20 Μαρτίου 2015, κλειστό καθόλην την διάρκεια της ημέρας για τους χρήστες το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, ορκωμοσία  της Σ.Θ.Τ.Ε.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση

Στέλιος Ζαχαριουδάκης