Μαθήματα κολύμβησης για παιδιά στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ηρακλείου θα λειτουργήσουν και φέτος μαθήματα Κολύμβησης για παιδιά.

Σκοπός των μαθημάτων Κολύμβησης  είναι η σωστή εκμάθηση των βασικών στοιχείων του αθλήματος καθώς και η βελτίωση της φυσικής και ψυχικής υγείας των παιδιών. Η δραστηριότητα πραγματοποιείτε σε άριστο περιβάλλον με καθαρούς αθλητικούς χώρους, από έμπειρο προπονητή και πρωτότυπο πρόγραμμα εκπαίδευσης.

Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται  καθ΄ όλη την διάρκεια της ακαδημαϊκής χρονιάς και το κόστος ανά παιδί είναι 30€ και έχει προβλεφθεί έκπτωση για αδέλφια.

Επιπλέον δίνεται η δυνατότητα στους γονείς/ συνοδούς να  εγγραφούν στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο και να γυμνάζονται παράλληλα.

Έναρξη μαθημάτων: Δευτέρα 01 Οκτωβρίου 2018  .

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα/ηλικίες και τις ώρες προπονήσεων:

Ηλικίες

Δευτέρα

Τετάρτη

από 5 έως 8 ετών

από 8 έως 12 ετών

18:00- 18:45

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ να επικοινωνείτε με την Γραμματεία του Γυμναστηρίου στο 2810 54 5232 ή  στο email: unisport@admin.uoc.gr

Στέλιος Ζαχαριουδάκης

Κ.Φ.Α.