Πρόγραμμα- αποτελέσματα - βαθμολογία του 21ου εσωτερικού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης 2016-2017

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2016- 2017

Τμήμα

Αγώνες

Ν-H 

Πόντοι

Διαφορά

Βαθμοί

1

Ιατρική

7

7-0

478-393

+85

14

2

Βιολογικό

7

5-2

386-339

+47

12

3

Μαθηματικό

7

4-3

459-405

+54

11

4

Τ.Ε. Υπολογιστών

7

3-4

368-403

-35

10

5

Τ.Ε. Μαθηματικών

7

3-4

394-385

+9

10

6

Φυσικό

7

3-4

397-360

+37

10

7

Χημικό

7

2-5

430-442

-12

9

8

Τ.Ε.Τ. Υλικών

7

1-6

317-444

-127

8

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 21ου ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

2016-2017

1η αγωνιστική   

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

06-12/17:00

Μαθηματικό

Βιολογικό

50

63

06-12/18:30

Τ.Ε. Μαθ/κών

Τ.Ε.Τ. Υλικών

52

27

4-4/17:00

Ιατρική

Χημικό

75

64

08-12/18:30

Φυσικό

Τ.Ε. Υπολογιστών

46

48

2η αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

13-12/17:00

Τ.Ε. Υπολογιστών

Τ.Ε. Μαθ/κών

49

46

13-12/18:30

Χημικό

Βιολογικό

49

59

02-5/18:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Μαθηματικό

54

71

4-4/18:30

Ιατρική

Φυσικό

77

62

 3η αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

21-2/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Χημικό

46

55

21-2/18:30

Φυσικό

Τ.Ε. Μαθ/κών

42

43

23-2/17:00

Μαθηματικό

Τ.Ε. Υπολογιστών

57

38

23-2/18:30

Βιολογικό

Ιατρική

45

47

 4η αγωνιστική  

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

28-2/17:00

Τ.Ε. Υπολογιστών

Χημικό

55

65

28-2/18:30

Βιολογικό

Φυσικό

51

46

02-3/17:00

Τ.Ε. Μαθ/κών

Μαθηματικό

63

69

02-3/18:30

Ιατρική

Τ.Ε.Τ. Υλικών

65

37

 

 5η αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

07-3/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Βιολογικό

56

50

07-3/18:30

Φυσικό

Μαθηματικό

62

61

09-3/17:00

Χημικό

Τ.Ε. Μαθ/κών

74

87

09-3/18:30

Τ.Ε. Υπολογιστών

Ιατρική

55

75

  6η αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

14-3/17:00

Ιατρική

Τ.Ε. Μαθ/κών

70

59

14-3/18:30

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Φυσικό

47

75

16-3/17:00

Μαθηματικό

Χημικό

90

56

16-3/18:30

Βιολογικό

Τ.Ε. Υπολογιστών

64

47

 7η αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

21-3/17:00

Τ.Ε. Μαθ/κών

Βιολογικό

44

54

21-3/18:30

Χημικό

Φυσικό

33

64

27-4/18:00

Ιατρική

Μαθηματικό

69

61

4-4/18:30

Τ.Ε. Υπολογιστών

Τ.Ε.Τ. Υλικών

76

50

Οι τέσσερεις πρώτες ομάδες της βαθμολογίας προκρίνονται για την επόμενη φάση του πρωταθλήματος