Πρόγραμμα- αποτελέσματα - βαθμολογία του 20ου εσωτερικού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης 2016

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016

Τμήμα

Αγώνες

Ν-H 

Π.Υ.- Π.Κ.

Διαφορά

Βαθμοί

1

Ιατρική

7

7-0

446 -347

+99

14

2

Χημικό

7

5-2

366-313

+53

12

3

Φυσικό

7

5-2

403-388

+15

12

4

Βιολογικό

7

3-4

368 -340

+28

10

5

Τ.Ε. Υπολογιστών

7

3-4

349-360

-11

10

6

Τ.Ε.Τ. Υλικών

7

3-4

317-360

-43

10

7

Μαθηματικό

7

2-5

331-375

-44

9

8

Τ.Ε. Μαθηματικών

7

0-7

335-435

-100

7

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  20ου ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2016

1αγωνιστική   

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

25-2/17:00

Τ.Ε. Υπολογιστών

Χημικό

49

62

25-2/18:30

Φυσικό

Τ.Ε. Μαθηματικών

64

52

1-3/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Βιολογικό

39

52

1-3/18:30 

Μαθηματικό

Ιατρική

62

72

 2αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

8-3/17:00

Χημικό

Τ.Ε. Μαθηματικών

67

55

8-3/18:30

Τ.Ε. Υπολογιστών

Ιατρική

 34

65

/17:00

Μαθηματικό

Τ.Ε.Τ.Υλικών

58

 64

23-3/17:00

 

Βιολογικό

Φυσικό

61

68

 

3αγωνιστική  

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

15-3/17:00

Τ.Ε. Υπολογιστών

Μαθηματικό

61

53

15-3/18:30

Χημικό

Φυσικό

71

51

17-3/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Τ.Ε. Μαθηματικών

50

42

17-3/18:30

Ιατρική

Βιολογικό

49

45

 4αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

22-3/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Τ.Ε. Υπολογιστών

32

44

22-3/18:30

Χημικό

Ιατρική

54

64

29-3/17:00

Βιολογικό

Τ.Ε. Μαθηματικών

60

41

29-3/18:30

Φυσικό

Μαθηματικό

64

48

  5αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

31-3/17:00

Τ.Ε. Υπολογιστών

Τ.Ε. Μαθηματικών

78

49

31-3/18:30

Χημικό

Τ.Ε.Τ. Υλικών

41

44

5-4/17:00

Μαθηματικό

Βιολογικό

52

48

5-4/18:30

Ιατρική

Φυσικό

68

56

 6αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

7-4/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών 

Ιατρική

44

70

7-4/18:30

Χημικό

 Βιολογικό

51

50

12-4/17:00

Τ.Ε. Μαθηματικών

Μαθηματικό

43

58

12-4/18:30

Τ.Ε. Υπολογιστών

Φυσικό

44

47

 7αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

14-4/17:00

Τ.Ε. Μαθηματικών

Ιατρική

52

58

14-4/18:30

Φυσικό

Τ.Ε.Τ. Υλικών

53

44

19-4/17:00

Μαθηματικό

Χημικό

0

20αα

19-4/18:30

Τ.Ε. Υπολογιστών

Βιολογικό

39

52

 Στέλιος Ζαχαριουδάκης

Υπεύθυνος Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου Ηρακλείου

Ε.Ε.Π.- Φυσικής Αγωγής