Καλαθοσφαίριση: NEO πρόγραμμα Εσωτερικού Πρωταθλήματος 2013 - Βαθμολογία

4/3/2013  δείτε το νεο πρόγραμμα του εσωτερικού πρωταθλήματος!!!

Την Τρίτη 12 Μαρτίου 2013 ξεκινάει το εσωτερικό πρωτάθλημα καλαθοσφαίρισης,στο πρωτάθλημα συμμετέχουν όλα τα τμήματα του Ηρακλείου και οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν στο κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο στην Πανεπιστημιούπολη Βουτών...

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2013

 

Θέση

Ομάδα

Αγώνες

Βαθμοί

Ν-Η

Επ.-Αμ.

Διαφορά

1

Τ.Ε. Υπολογιστών

7

14

7-0

369-264

+105

2

Φυσικό

7

13

6-1

388-306

+82

3

Βιολογικό

7

12

5-2

381-342

+39

4

Χημικό

7

11

4-3

381-369

+12

5

Ιατρική

7

10

3-4

390-361

+29

6

Μαθηματικό

7

9

2-5

348-378

-30

7

Τ.Ε.Τ. Υλικών

7

8

1-6

276-388

-112

8

Τ.Ε. Μαθηματικών

7

7

0-7

31-120

-89

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

1αγωνιστική   

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

12/3/17:00

Μαθηματικό

Βιολογικό

55

68

12/3/18:30

Τ.Ε. Μαθ/κών

Τ.Ε.Τ. Υλικών

31

36

17:00

Ιατρική

Χημικό

58

69

18:30

Φυσικό

Τ.Ε. Υπολογιστών

45

50

2αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

19/3/17:00

Τ.Ε. Υπολογιστών

Τ.Ε. Μαθ/κών

20

0 α.α

19/3/18:30

Ιατρική

Φυσικό

52

57

/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Μαθηματικό

47

71

/18:30

Χημικό

Βιολογικό

52

59

 

3αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

26/3/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Χημικό

58

69

26/3/18:30

Φυσικό

Τ.Ε. Μαθ/κών

20

0 α.α.

28/3/17:00

Μαθηματικό

Τ.Ε. Υπολογιστών

47

67

28/3/18:30

Βιολογικό

Ιατρική

56

51

 

 

4αγωνιστική  

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

2/4/17:00

Τ.Ε. Υπολογιστών

Χημικό

62

59

2/4/18:30

Βιολογικό

Φυσικό

62

65

4/4/17:00

Τ.Ε. Μαθ/κών

Μαθηματικό

0

20α.α

4/4/18:30

Ιατρική

Τ.Ε.Τ. Υλικών

69

48

 5αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

9/4/17:00

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Βιολογικό

42

64

9/4/18:30

Φυσικό

Μαθηματικό

62

45

11/4/17:00

Χημικό

Τ.Ε. Μαθ/κών

20

0α.α.

11/4/18:30

Τ.Ε. Υπολογιστών

Ιατρική

73

61

  6αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

16/4/17:00

Ιατρική

Τ.Ε. Μαθ/κών

20

0α.α

16/4/18:30

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Φυσικό

42

59

18/4/17:00

Μαθηματικό

Χημικό

52

57

/18:30

Βιολογικό

Τ.Ε. Υπολογιστών

52

77

 7αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

23/4/17:00

Τ.Ε. Μαθ/κών

Βιολογικό

0

20α.α.

23/4/18:30

Χημικό

Φυσικό

55

80

25/4/17:00

Ιατρική

Μαθηματικό

77

58

25/4/18:30

Τ.Ε. Υπολογιστών

Τ.Ε.Τ. Υλικών

20

0α.α.

Οι τέσσερεις πρώτες ομάδες της βαθμολογίας προκρίνονται για την επόμενη φάση του πρωταθλήματος