Αποτελέσματα Εσωτερικού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης 2009-2010

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

2009-2010

 

1αγωνιστική   

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

24/11- 17:00μμ

Μαθηματικό

Φυσικό

0

20

24/11-18:30μμ

Χημικό

Τ.Ε. Υπολογιστών

53

43

26/11-17:00μμ

Ιατρική

Τ. Ε. Μαθηματικών

47

70

26/11-18:30μμ

Βιολογικό

Τ.Ε.Τ. Υλικών

0

20

 

2αγωνιστική  

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

1/12-17:00μμ

Μτπ Υπολογιστών

Μαθηματικό

20

0

1/12-18:30μμ

Φυσικό

Ιατρική

0

20

2/12-17:00μμ

Τ.Ε. Υπολογιστών

Βιολογικό

74

46

3/12-17:00μμ

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Τ. Ε. Μαθηματικών

60

109

 

3αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

8/12-17:00μμ

Μαθηματικό

Ιατρική

51

63

9/12-17:00μμ

Βιολογικό

Χημικό

37

85

10/12-17:00μμ

Μτπ Υπολογιστών

Φυσικό

39

84

4/3/-17.00μμ

Τ. Ε. Μαθηματικών

Τ.Ε. Υπολογιστών

66

75

 

4αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

17/2/-17:00μμ

Βιολογικό

Μαθηματικό

20

0

17/2/-18:30μμ

Φυσικό

Τ.Ε. Υπολογιστών

80

87

18/2/-17:00μμ

Χημικό

Μτπ Υπολογιστών

87

51

25/2/- 18.30μμ

Ιατρική

Τ.Ε.Τ.Υλικών

20

0

 

5αγωνιστική

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

24/2/-17:00μμ

Μαθηματικό

Τ.Ε.Τ. Υλικών

0

20

24/2/-18:30μμ

Φυσικό

 Χημικό

59

73

28/01-17:00μμ

Μτπ Υπολογιστών

Ιατρική

41

64

25/2/-17:00μμ

Τ.Ε. Μαθηματικών

Βιολογικό

116

70

 

6αγωνιστική  

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

2/3/-17:00μμ

Τ. Ε. Μαθηματικών

Μαθηματικό

20

0

3/3/-17:00μμ

Τ.Ε.Τ. Υλικών

Τ.Ε. Υπολογιστών

53

102

11/2/-17:00μμ

Βιολογικό

Μτπ Υπολογιστών

29

62

3/3/-18:30μμ

Ιατρική

Χημικό

57

63

 

7αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

10/3/-17:00μμ

Τ.Ε. Υπολογιστών

Μαθηματικό

20

0

10/3/-18:30μμ

Μτπ. Υπολογιστών

 Τ. Ε. Τ. Υλικών

61

48

11/3/-17:00μμ

Φυσικό

Τ.Ε. Μαθηματικών

65

75

11/3/-18:30μμ

Ιατρική

Βιολογικό

64

35

 

8αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

 

Χημικό

Μαθηματικό

20

0

17/3/-17:00μμ

Τ.Ε. Μαθηματικών

Μτπ Υπολογιστών

105

64

16/3/-17:00μμ

Τ.Ε. Υπολογιστών

Ιατρική

73

53

16/3/-18:30μμ

Φυσικό

Τ.Ε.Τ. Υλικών

113

55

 

9αγωνιστική 

ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α΄

ΟΜΑΔΑ Β΄

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

21/3/-17:00μμ

Τ.Ε.Τ. Υλικών 

Χημικό 

50

88

23/3/-17:00μμ

Μτπ Υπολογιστών

Τ.Ε. Υπολογιστών

56

75

23/3/-18:30μμ

Φυσικό

Βιολογικό

0

20

15/4/-17:00μμ

Χημικό

Τ.Ε. Μαθηματικών

78

76